O projektu

Velká PŘÍLEŽITOST

Vstupte do Rezidence Velká Brána. Otevírá se před vámi nový bytový projekt, který naplní vaše představy o moderním bydlení. Venkovský klid, fungující zázemí a těsná blízkost velkoměsta s kvalitním dopravním spojením jsou čtyři základní pilíře, na kterých jsme se rozhodli náš projekt vystavět. Velkou Bránu najdete na severozápadní hranici Prahy v malebné obci Horoměřice, jež spadá do okresu Praha-západ. Stačí překročit práh a budete doma. 

 

Velký KOMFORT

Velkou Bránu tvoří 7 obytných a 1 polyfunkční budova, které vás na první pohled zaujmou svou jednoduchostí a elegancí. K čemu okázalost? Naší prioritou jsou skutečné hodnoty. Abyste se tu cítili dobře a pohodlně, zvolili jsme promyšlené architektonické řešení, v němž budete mít své soukromí a zároveň všechno po ruce. Na prodej postupně bude 195 nových bytů a kromě nich obohatí ucelený areál rezidenčních novostaveb i prostory pro služby a menší obchody, jež vám poskytnou potřebný servis. Nezapomněli jsme ani na řidiče, kteří jistě ocení dostatek parkovacích míst.

Velká ROZMANITOST

V Rezidenci Velká Brána máte na výběr z nejvíce žádaných velikostí a dispozic bytů, od třicetimetrových garsonek až po stometrové apartmány. Většina z nich bude mít balkón nebo terasu, byty v přízemí budou pro změnu lemovat zelené předzahrádky. Jakoukoliv část dne si tak budete moct zpříjemnit vypitím kávy nebo posezením s přáteli na čerstvém vzduchu, aniž byste museli odcházet z domova. Na své si ostatně přijdou i nejmladší obyvatelé rezidence, jelikož součástí projektu jsou dětská hřiště. Záleží nám na každém z vás.

Velká SOBĚSTAČNOST

Moderní bydlení by nemohlo být dokonalé bez kompletní občanské vybavenosti. I v tomto směru developerský projekt Velká Brána obstojí. V místě jsou nejen mateřské školky, základní škola a centrum pro maminky s dětmi, ale také zdravotní středisko, veterinární klinika pro vaše domácí mazlíčky nebo autoservis. Nákupy snadno obstaráte v supermarketu nebo v tradičních obchodech na náměstí, pro čerstvý chléb si zaskočíte do zdejší vyhlášené pekárny. Politiku či výsledky sportovních utkání můžete probrat se sousedy v některé z oblíbených restaurací a hned vedle pošty je knihovna s galerií, kam se dá pro povznesení ducha chodit za uměním na pravidelné vernisáže.

Partneři

CENTURY 21
Realpartners
INNA ŽULINA