Novinky

10 Března
2020
Velká Brána je vaše

Velká Brána je vaše

V únoru proběhla kolaudace budovy H – poslední etapy, která uzavírá celou Velkou Bránu. A uzavírá i naše působení v Horoměřicích. Od roku 2016 jsme zdolali tyto milníky: od stavby základů, po získání ocenění Realitní projekt roku nebo kolaudaci nové autobusové zastávky. S kolaudací poslední etapy se Velká Brána otevírá pro 73 nových majitelů a jejich životních příběhů. A že se do Horoměřic těší, o tom vypovídá i fakt, že poslední etapa byla vyprodána celý jeden rok před kolaudací.

Ono kdo by se netěšil na výhled do přírody, klidné město a nové začátky? Přejeme všem majitelům celkového počtu 195 bytů, ať jsou ve Velké Bráně spokojeni.

11 Února
2020
Kolaudace autobusové zastávky

Kolaudace autobusové zastávky

Na konci listopadu jsme budovali, teď už máme zkolaudováno. Nová autobusová zastávka přímo před Velkou Bránou se už těší na ty, které bude chránit před větrem, deštěm nebo příliš prudkým sluncem.

Od června 2020 zde budou pravidelně zastavovat linky 316 a 356 mířící do Prahy, Kralup nad Vltavou nebo do Statenic.

28 Listopadu
2019
Nová autobusová zastávka

Nová autobusová zastávka

V rámci výstavby poslední etapy Velké Brány jsme pro nové obyvatele zajistili snazší cesty do Prahy. Pár metrů od nových bytů budujeme autobusovou zastávku v obou směrech a pravidelně tu budou stavět autobusy 316 a 356.

Ušetřit pár kroků během uspěchaného rána se vždy hodí. Ať už obyvatelům Velké Brány nebo lidem z okolí. Autobusy do zastávky poprvé přijedou snad už v létě 2020.
11 Října
2019
Aktuality ze stavby

Aktuality ze stavby

Zajímá vás, jak se posunuje výstavba poslední etapy Velké Brány a nemáte čas se zajet podívat osobně do Horoměřic? Podívejte se do naší galerie na pravidelně přidávané snímky z přímo z místa činu!
Všechny příčky už jsou vyzděné, dokonce pod sádrovou omítkou. Probíhá kompletace rozvodů a realizace hrubých podlah. Pro vaše budoucí pohodlí už jsou nainstalované i výtahy, ty ale budou jezdit až za čas…
 
08 Ledna
2019
Do nového roku v novém bytě!

Do nového roku v novém bytě!

Každý konec roku podléhá hodnocení a ani rok 2018 se lehké bilanci nevyhnul. My jsme s předchozím rokem spokojeni. V jeho průběhu se nám povedlo zkolaudovat první dvě etapy projektu a prodat všechny nabízené byty.

Dokončili jsme 7 budov s celkovým počtem 122 bytů a necelou stovku z nich jsme zvládli předat jejich novým majitelům ještě před koncem roku. Přejeme jim krásný a úspěšný start a věříme, že si stěhování i všechny jeho stinné stránky nakonec užijí a budou na všechny ty krabice vzpomínat s úsměvem.

Věříme, že v nových bytech s výhledy do okolní přírody prožijí krásné roky plné smíchu a malých i větších radostí.

25 Října
2018
Na dětském hřišti se dokončují poslední práce

Na dětském hřišti se dokončují poslední práce

Během posledních říjnových dní se dokončují práce na dětském hřišti. Od listopadu si děti i jejich rodiče mohou užít chvilku zábavy a odpočinku.

Na hřišti je pro děti velký výběr vyžití. K nejrůznějším houpačkám naši architekti přidali i oblíbenou lanovou překážku, horolezeckou stěnu a skluzavku.

Rodiče mohou své ratolesti sledovat z blízkých laviček a společně si tak užít poslední teplé chvilky letošního roku.

28 Září
2018
Kolaudace druhé etapy

Kolaudace druhé etapy

Dne 26. 9. 2018 vydal stavební úřad Velké Přílepy kolaudační souhlas s užíváním budov E, F a G.

Nastěhování majitelům umožníme už v tomto roce, aby měli letos pod stromečkem radost z nového bydlení. Vánoce v novém budou určitě parádní!

27 Července
2018
Velká Brána ožije

Velká Brána ožije

S radostí oznamujeme, že v červenci letošního roku byla zkolaudována první etapa projektu Velká Brána.

Našim klientům  se budeme snažit umožnit nastěhování do 80 krásných bytů co nejdříve. Věříme, že se jim bude v Horoměřicích dobře bydlet a po letech budou rádi vzpomínat, jak na vlastní oči viděli dokončení projektu a postupný růst okolní zeleně.

29 Ledna
2018
Spouštíme prodej poslední etapy

Spouštíme prodej poslední etapy

Že ještě nemáte vlastní bydlení? Nevěště hlavu! Spustili jsme prodej poslední etapy projektu Velká Brána.

Nabídku jsme rozšířili o 73 bytů v dispozicích 1+KK až 3+KK a s obytnou plochou od 36 do 86 m2. Většina bytů má vlastní balkón nebo terasu, které skvěle poslouží k relaxaci, pěstování bylinek a pověšení prádla.

Kontaktujte nebo navštivte naši prodejní kancelář v Horoměřicích. Rádi vám poskytneme veškeré informace o projektu.

Těšíme se na vás!

28 Listopadu
2017
Vzorový byt

Vzorový byt

Součástí Dne otevřených dveří Velké Brány bylo i první představení vzorového bytu. Jeho podobu navrhla talentovaná architektka Tereza Janků, která se nechala inspirovat současnými dánskými interiérovými trendy.

Celý prostor bytu je laděný do světlých tónů s občasnými, strategicky umístěnými barvenými akcenty. Příjemnou atmosféru, která vyzařuje teplo domova a uvolnění, architektka podtrhla výběrem doplňků v podobě množství polštářků, kožešin, plédů nebo svíček.

V interiéru jsou zkombinovány designové kousky s nábytkem z vybraných řetězců.

Podívejte se do naší galerie na fotografie vzorového bytu a nechte se unést představou, že takový může být i váš budoucí domov.

24 Listopadu
2017
Den otevřených dvěří

Den otevřených dvěří

Na začátku listopadu jsme otevřeli dveře do Velké Brány pro naše klienty i další zájemce o bydlení v atraktivní obci Horoměřice, nedaleko Prahy 6.  Po krátké procházce mezi budovami, na jejichž výstavbě se usilovně pracuje, jsme návštěvníkům představili zbrusu nový vzorový byt.

Díky vzorovému bytu, ze kterého sálá příjemná atmosféra, si naši hosté mohli představit, jak může vypadat i jejich bydlení ve Velké Bráně.

Příjemné odpoledne doplnilo přichystané drobné občerstvení, pro naše nejmenší byl přichystán dětský koutek. Na všechny zúčastněné také čekal malý dárek v podobě dekorativní svíčky.

naší galerii už nyní najdete fotografie z průběhu celého odpoledne.

Všem, kteří se Dne otevřených dveří zúčastnili, děkujeme za přízeň.

22 Května
2017
 Startujeme prodej bytů v další etapě!

Startujeme prodej bytů v další etapě!

Čekali jste, kdy si konečně budete moci koupit váš vysněný domov? Tak pro vás máme dobrou zprávu. Dnes oficiálně spouštíme prodej další etapy, konkrétně bytů v budovách E, F a G.

V nabídce je 42 bytů o dispozicích od 2+kk až po 4+kk, s balkonem, terasou nebo předzahrádkou.

Pro získání konkrétních informací o jednotlivých bytech nás kontaktujte přes webový formulář nebo nás po předchozí telefonické domluvě navštivte v prodejní kanceláři v Horoměřicích. Těšíme se na vás!

Chcete o Velké Bráně vědět co nejvíc? Podívejte se na naší facebookovou stránku, kde pro vás připravujeme novinky, aktuální informace, tipy na aktivity v okolí a zajímavosti z bohaté historie Horoměřic. A jak probíhá výstavba, se dozvíte z foto galerie.

02 Prosince
2016
Rezidence Velká Brána získala ocenění architektů!

Rezidence Velká Brána získala ocenění architektů!

Máme pro vás fantastickou novinku. V pondělí se konalo slavnostní vyhlášení soutěže Realitní projekt roku 2016, a náš projekt Velká Brána získal Cenu architektů.

Soutěž hodnotí developerské projekty v České republice dle oblíbenosti a kvality. Jsme pyšní, že vám můžeme představit kvalitní bydlení, které splní všechna vaše očekávání a nároky, a je náležitě oceněno i porotou složenou z architektů.
Velká Brána vyniká jednoduchou a elegantní architekturou, jejíž chytré řešení poskytuje obyvatelům dostatek soukromí a pohodlí.
Pokud i vás zaujalo stylové bydlení v krásné přírodě, nezapomeňte, že pro první zájemce máme stále 5% slevu na nové byty.
 
04 Listopadu
2016
Rezidence Velká Brána je mezi nominovanými projekty v soutěži Realitní projekt roku 2016

Rezidence Velká Brána je mezi nominovanými projekty v soutěži Realitní projekt roku 2016

Jsme potěšeni, že Rezidence Velká Brána je jedním z developerských projektů ucházející se o ocenění Realitní projekt roku 2016. Tento projekt představuje nejoblíbenější a nejlepší české developerské projekty, které jsou momentálně na trhu.

Velká Brána představuje bránu pro pohodové a klidné bydlení uprostřed přírody s rychlou dostupností do centra Prahy. Celkem na vás bude čekat 7 vilových domů, v nichž naleznete 122 bytů o velikostech 35 – 95 m2.

Odborná porota z řad odborníků a architektů rozhoduje o udělení dvou cen, o dalším ocenění rozhoduje veřejnost, zapojit se můžete tedy i vy. Pokud vás Rezidence zaujala, budeme rádi za váš hlas ZDE.
 
09 Září
2016
Zahájili jsme 1. etapu výstavby!

Zahájili jsme 1. etapu výstavby!

Máme pro vás skvělou zprávu, v pátek 19. 8. jsme úspěšně zahájili výstavbu první etapy projektu Velká Brána. Těšte se na 122 bytových jednotek různých dispozic s balkónem, terasou či krásnou předzahrádkou. Svůj vysněný byt v srdci přírody si zde vybere každý.

Nezapomeňte nás sledovat také na Facebooku, kde vás budeme průběžně informovat o průběhu výstavby a dalších novinkách. Na své si zde přijde každý milovník bytového interiéru a pěkné přírody kolem Horoměřic.

Zaujalo vás bydlení v přírodě s městem na dosah? Neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím kontaktního formuláře zde.