Novinky

28 Listopadu
2017
Vzorový byt

Vzorový byt

Součástí Dne otevřených dveří Velké Brány bylo i první představení vzorového bytu. Jeho podobu navrhla talentovaná architektka Tereza Janků, která se nechala inspirovat současnými dánskými interiérovými trendy.

Celý prostor bytu je laděný do světlých tónů s občasnými, strategicky umístěnými barvenými akcenty. Příjemnou atmosféru, která vyzařuje teplo domova a uvolnění, architektka podtrhla výběrem doplňků v podobě množství polštářků, kožešin, plédů nebo svíček.

V interiéru jsou zkombinovány designové kousky s nábytkem z vybraných řetězců.

Podívejte se do naší galerie na fotografie vzorového bytu a nechte se unést představou, že takový může být i váš budoucí domov.

24 Listopadu
2017
Den otevřených dvěří

Den otevřených dvěří

Na začátku listopadu jsme otevřeli dveře do Velké Brány pro naše klienty i další zájemce o bydlení v atraktivní obci Horoměřice, nedaleko Prahy 6.  Po krátké procházce mezi budovami, na jejichž výstavbě se usilovně pracuje, jsme návštěvníkům představili zbrusu nový vzorový byt.

Díky vzorovému bytu, ze kterého sálá příjemná atmosféra, si naši hosté mohli představit, jak může vypadat i jejich bydlení ve Velké Bráně.

Příjemné odpoledne doplnilo přichystané drobné občerstvení, pro naše nejmenší byl přichystán dětský koutek. Na všechny zúčastněné také čekal malý dárek v podobě dekorativní svíčky.

naší galerii už nyní najdete fotografie z průběhu celého odpoledne.

Všem, kteří se Dne otevřených dveří zúčastnili, děkujeme za přízeň.

22 Května
2017
 Startujeme prodej bytů v další etapě!

Startujeme prodej bytů v další etapě!

Čekali jste, kdy si konečně budete moci koupit váš vysněný domov? Tak pro vás máme dobrou zprávu. Dnes oficiálně spouštíme prodej další etapy, konkrétně bytů v budovách E, F a G.

V nabídce je 42 bytů o dispozicích od 2+kk až po 4+kk, s balkonem, terasou nebo předzahrádkou.

Pro získání konkrétních informací o jednotlivých bytech nás kontaktujte přes webový formulář nebo nás po předchozí telefonické domluvě navštivte v prodejní kanceláři v Horoměřicích. Těšíme se na vás!

Chcete o Velké Bráně vědět co nejvíc? Podívejte se na naší facebookovou stránku, kde pro vás připravujeme novinky, aktuální informace, tipy na aktivity v okolí a zajímavosti z bohaté historie Horoměřic. A jak probíhá výstavba, se dozvíte z foto galerie.

02 Prosince
2016
Rezidence Velká Brána získala ocenění architektů!

Rezidence Velká Brána získala ocenění architektů!

Máme pro vás fantastickou novinku. V pondělí se konalo slavnostní vyhlášení soutěže Realitní projekt roku 2016, a náš projekt Velká Brána získal Cenu architektů.

Soutěž hodnotí developerské projekty v České republice dle oblíbenosti a kvality. Jsme pyšní, že vám můžeme představit kvalitní bydlení, které splní všechna vaše očekávání a nároky, a je náležitě oceněno i porotou složenou z architektů.
Velká Brána vyniká jednoduchou a elegantní architekturou, jejíž chytré řešení poskytuje obyvatelům dostatek soukromí a pohodlí.
Pokud i vás zaujalo stylové bydlení v krásné přírodě, nezapomeňte, že pro první zájemce máme stále 5% slevu na nové byty.
 
04 Listopadu
2016
Rezidence Velká Brána je mezi nominovanými projekty v soutěži Realitní projekt roku 2016

Rezidence Velká Brána je mezi nominovanými projekty v soutěži Realitní projekt roku 2016

Jsme potěšeni, že Rezidence Velká Brána je jedním z developerských projektů ucházející se o ocenění Realitní projekt roku 2016. Tento projekt představuje nejoblíbenější a nejlepší české developerské projekty, které jsou momentálně na trhu.

Velká Brána představuje bránu pro pohodové a klidné bydlení uprostřed přírody s rychlou dostupností do centra Prahy. Celkem na vás bude čekat 7 vilových domů, v nichž naleznete 122 bytů o velikostech 35 – 95 m2.

Odborná porota z řad odborníků a architektů rozhoduje o udělení dvou cen, o dalším ocenění rozhoduje veřejnost, zapojit se můžete tedy i vy. Pokud vás Rezidence zaujala, budeme rádi za váš hlas ZDE.
 
09 Září
2016
Zahájili jsme 1. etapu výstavby!

Zahájili jsme 1. etapu výstavby!

Máme pro vás skvělou zprávu, v pátek 19. 8. jsme úspěšně zahájili výstavbu první etapy projektu Velká Brána. Těšte se na 122 bytových jednotek různých dispozic s balkónem, terasou či krásnou předzahrádkou. Svůj vysněný byt v srdci přírody si zde vybere každý.

Nezapomeňte nás sledovat také na Facebooku, kde vás budeme průběžně informovat o průběhu výstavby a dalších novinkách. Na své si zde přijde každý milovník bytového interiéru a pěkné přírody kolem Horoměřic.

Zaujalo vás bydlení v přírodě s městem na dosah? Neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím kontaktního formuláře zde.