Novinky

22 Května
2017
 Startujeme prodej bytů v další etapě!

Startujeme prodej bytů v další etapě!

Čekali jste, kdy si konečně budete moci koupit váš vysněný domov? Tak pro vás máme dobrou zprávu. Dnes oficiálně spouštíme prodej další etapy, konkrétně bytů v budovách E, F a G.

V nabídce je 42 bytů o dispozicích od 2+kk až po 4+kk, s balkonem, terasou nebo předzahrádkou.

Pro získání konkrétních informací o jednotlivých bytech nás kontaktujte přes webový formulář nebo nás po předchozí telefonické domluvě navštivte v prodejní kanceláři v Horoměřicích. Těšíme se na vás!

Chcete o Velké Bráně vědět co nejvíc? Podívejte se na naší facebookovou stránku, kde pro vás připravujeme novinky, aktuální informace, tipy na aktivity v okolí a zajímavosti z bohaté historie Horoměřic. A jak probíhá výstavba, se dozvíte z foto galerie.

02 Prosince
2016
Rezidence Velká Brána získala ocenění architektů!

Rezidence Velká Brána získala ocenění architektů!

Máme pro vás fantastickou novinku. V pondělí se konalo slavnostní vyhlášení soutěže Realitní projekt roku 2016, a náš projekt Velká Brána získal Cenu architektů.

Soutěž hodnotí developerské projekty v České republice dle oblíbenosti a kvality. Jsme pyšní, že vám můžeme představit kvalitní bydlení, které splní všechna vaše očekávání a nároky, a je náležitě oceněno i porotou složenou z architektů.
Velká Brána vyniká jednoduchou a elegantní architekturou, jejíž chytré řešení poskytuje obyvatelům dostatek soukromí a pohodlí.
Pokud i vás zaujalo stylové bydlení v krásné přírodě, nezapomeňte, že pro první zájemce máme stále 5% slevu na nové byty.
 
04 Listopadu
2016
Rezidence Velká Brána je mezi nominovanými projekty v soutěži Realitní projekt roku 2016

Rezidence Velká Brána je mezi nominovanými projekty v soutěži Realitní projekt roku 2016

Jsme potěšeni, že Rezidence Velká Brána je jedním z developerských projektů ucházející se o ocenění Realitní projekt roku 2016. Tento projekt představuje nejoblíbenější a nejlepší české developerské projekty, které jsou momentálně na trhu.

Velká Brána představuje bránu pro pohodové a klidné bydlení uprostřed přírody s rychlou dostupností do centra Prahy. Celkem na vás bude čekat 7 vilových domů, v nichž naleznete 122 bytů o velikostech 35 – 95 m2.

Odborná porota z řad odborníků a architektů rozhoduje o udělení dvou cen, o dalším ocenění rozhoduje veřejnost, zapojit se můžete tedy i vy. Pokud vás Rezidence zaujala, budeme rádi za váš hlas ZDE.
 
09 Září
2016
Zahájili jsme 1. etapu výstavby!

Zahájili jsme 1. etapu výstavby!

Máme pro vás skvělou zprávu, v pátek 19. 8. jsme úspěšně zahájili výstavbu první etapy projektu Velká Brána. Těšte se na 122 bytových jednotek různých dispozic s balkónem, terasou či krásnou předzahrádkou. Svůj vysněný byt v srdci přírody si zde vybere každý.

Nezapomeňte nás sledovat také na Facebooku, kde vás budeme průběžně informovat o průběhu výstavby a dalších novinkách. Na své si zde přijde každý milovník bytového interiéru a pěkné přírody kolem Horoměřic.

Zaujalo vás bydlení v přírodě s městem na dosah? Neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím kontaktního formuláře zde.